TIKLA ARA

Filbox Kampanyası


Filbox Kampanyası

Filbox televizyon keyfi ile birlikte Vodafone internet paketleri bir arada, üstelik aylık sadece 59,90TL'ye!

Yalın internet ücreti ve TV aktivasyon ücreti yok!

Yılda En az 1000 film, onlarca dizi, belgesel ve spor kanalı içeriği olan Filbox ile birlikte Vodafone 60GB AKN'li 16 Mbps'e kadar limitsiz internet paketini 24 ay boyunca aylık sadece 59,90 TL'ye kullanabilirsiniz. Kampanya kapsamında 30 megabite varan 75 GB AKN'li fiber internet paketine 69,90 TL'ye, 60 megabite varan 150 GB AKN'li fiber internet paketine ise aylık 79,90 TL'ye sahip olabilirsiniz.


Hemen Vodafone Süpernet BiRi Adsl Abonesi olmak için Tıklayınız Vodafone Müşteri Hizmetleri

Filbox Kanal Listesi

Kampanya Detayları:
Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
24 ay abonelik taahhüdü ile kampanyadan yararlanabilirsiniz. Filbox TV platformununu 24 ay boyunca ekstra ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Abonelerin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçiş yapabilmesi, ancak bu kampanyadaki aboneliklerini kampanya koşullarında belirtilen usulle sona erdirerek mümkün olabilecektir.
Vodafone Net modemin markasını ve ADSL hizmeti liste fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Statik IP ücreti isteğe bağlı olup vergiler dahil aylık 2,78 TL'dir. Modem ücreti aylık 3TL'dir.
Kampanya tanıtımında belirtilen aylık 59,90TL’den başlayan kampanya fiyatlarına, hem ayda 10 TL’lik Filbox uydu alıcısı taksiti, hem de ayda 49,90 TL’den başlayan internet tarife ücretleri dahildir.
Kampanya kapsamında akşam 7’den sabah 7’ye sabit hatlarla konuşma hediye edilmektedir. İsteyene çok uygun fiyata 100 dk ya da 300 dk her yöne paketleri verilebilmektedir. Kampanya kapsamında, kampanya süresi boyunca hiçbir ek ücret ödemeden Telefonsuz İnternet hizmetinden faydalanabilirsiniz. Mevcutta kullanılan internet ve telefon hizmetlerini mevcutta kullanılan işletmeciden Vodafone Net’e taşıyarak veya yeni bir telefon hattı ve internet talebinde bulunarak abone olabilirsiniz. Kampanya kapsamında modemi Vodafone Net’ten alan abonelerimize talep edilmesi durumunda kurulum 60 TL karşılığında sağlanmaktadır. Kurulum talebiniz olması durumunda ADSL hattınız aktiflendikten sonra servisimiz randevu almak için sizinle irtibata geçecektir.

Filbox Nedir?

FILBOX, Universal, Paramount, FOX ve MGM gibi stüdyoların gişe rekortmeni film ve dizilerin yayınlandığı SinemaTV, SinemaTV 2, SinemaTV Aile, SinemaTV 1001, SinemaTV Aksiyon, dünyada fenomen olmuş bol ödüllü dizilerin yayınlandığı Dizi TV, Almanca yayın yapan genel eğlence kanalı RTL, İngilizce eğitim kanalı olan English Club TV, çocuk belgesel kanalı Da Vinci Learning, Popüler bilim, teknoloji, doğal yaşam, hayvanlar alemi, extrem sporlar, seyahat, macera ve tarih dahil pek çok farklı konuda en üst kalitede gerçeğe dayalı içerik sunan Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet, Discovery Showcase HD, Viasat History ile dönüşümlü yayın yapan Viasat Nature, Viasat Explore,olimpiyat oyunları, tenis, motor sporları, kış sporları, dövüş sporlarının yanı sıra bisiklet, futbol, golf gibi birçok farklı dalda spor müsabakalarını ekrana taşıyan Eurosport HD, dövüş sporları yayınlayan dünyaca ünlü FightBox, R&B, hip-hop ağırlıklı müzikler yayınlayan Trace Urban kanallarını tüketiciye sunan yeni HD dijital platformdur. FILBOX’la Türksat uydusu üzerinden yayınlanan şifresiz ve ücretsiz izlenen yüzlerce kanal da izlenebilmektedir.

Hemen FILBOX’lı olup bu keyfi yaşayabilir; aksiyon, aşk, macera, korku, gerilim gibi hayata dair her şeyin yer aldığı binlerce film, dizi ile belgesel ve eğlence programlarını FILBOX uydu alıcınız ve/veya FILBOX cam modül ile izleyebilirsiniz.

Filbox'ta Neler var?

FILBOX; Universal, Paramount, FOX ve MGM gibi büyük stüdyoların gişe rekortmeni film ve dizilerinin yayınlandığı SinemaTV, SinemaTV 2, SinemaTV Aile, SinemaTV 1001, SinemaTV Aksiyon kanalları, dünyada fenomen olmuş bol ödüllü dizilerin yayınlandığı Dizi TV kanalı, Almanca yayın yapan genel eğlence kanalı RTL, İngilizce eğitim kanalı olan English Club TV, belgesel yayını yapan Discovery Channel, Discovery Science, Discovery Showcase HD, Animal Planet, Da Vinci Learning, Viasat Explore, Viasat History ile dönüşümlü yayın yapan Viasat Nature, R&B, Hip-Hop ağırlıklı müzik yayını yapan Trace Urban kanalı, olimpiyat oyunları, futbol, tenis, motor sporları, kış sporları, dövüş sporlarının yanı sıra bisiklet, bilardo, golf gibi birçok farklı spor dalının yayınlandığı Eurosport HD ve dövüş sporları yayınlayan dünyaca ünlü FightBox ve Türksat uydusu üzerinden yayınlanan şifresiz ve ücretsiz izlenen yüzlerce kanalı da izlemeye devam edebilirsiniz.

Filbox Uydu Alıcısı Özellikleri

- HD yayın desteği
- Elektronik program rehberi
- Program hatırlatma özelliği
- Orijinal ve Türkçe Dil seçeneği
- Favori kanal listesi oluşturabilme
- Birden fazla uydudan yayın izleyebilme
- Otomatik ve manuel kanal ekleme
- Uydu üzerinden otomatik yazılım güncelleme
- 5000 kanal kapasitesi
- Dolby Digital Surround ses desteği
- Harici disk desteği ile PVR Ready özelliği sayesinde yayını durdurma, kaydetme ve ileri-geri sarma
- USB Bellek üstünden film, müzik ve resim dosyalarını oynatabilme
- Biss DesteğiKampanyalar