TIKLA ARA

Red Business Pro Tarifeleri


Vodafone Red Business Pro şirket hattı tarifeleriyle işletmeniz için 4.5G hızında internet paketleri, konuşma ve mesajlaşma tarifeleri sizlerle. Vodafone Gsm Red Business Pro 8 ve Red Business Pro 10 Paketlerinden dilediğinizi seçerek web sitemize özel indirimli fiyatlarla Vodafone’nun avantajlı dünyasına geçiş yapın. Faturalı Tarifeleriyle Vodafone Red Business Pro Avantajlarından yararlanın. Hemen Başvurun, Vodafone Ekibi İşletmenize Gelsin, Numaranız Değişmeden Kolayca Vodafone Red Business Pro’lu Olun!

Vodafone Red Business Pro Paketleri Listesi ve Fiyatları

RED BUSINESS PRO 8

49TL/Ay

8 GB İnternet

2000 DK Heryöne

2000 SMS Heryöne

Vodafone'lular ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma
Limitsiz WhatsaApp, Facebook Messenger, VF Call+

RED BUSINESS PRO 10

53TL/Ay

10 GB İnternet

2000 DK Heryöne

2000 SMS Heryöne

Vodafone'lular ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma
Limitsiz WhatsaApp, Facebook Messenger, VF Call+


Vodafone Red Business Pro Avantajları Nelerdir?

Vodafone Red Business Paketlerine geçiş yapmanız durumunda işyeriniz ve çalışanlarınız birçok avantaj, kampanya ve indirimden yararlanabilirsiniz. Anlaşmalı Havalimanlarında Hızlı Geçiş, Ücretsiz Lounge Hizmetleri, Kargo İndirimleri, Araç Yıkama, Araç Kiralama fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Red Business Pro tarifenizde yer alan Vodafone Pass’ler ile gün içerisinde en çok kullandığımız popüler mesajlaşma uygulamaları internetinizden yemez. VodafoneRedBusiness Paketlerini kullanmanız durumunda tarifenizdeki internet kotasının tamamını tüketirseniz bir üst tarifeye otomatik olarak geçirilirsiniz. Bu sayede herhangi bir aşım ücreti ödemezsiniz. Eğer ki tarifenizdeki internet kotasının daha azını kullandıysanız alt tarifeye otomatik olarak geçirilirsiniz. Bu sayede kullanmadığınız internet için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Vodafone Red Business Pro’nun Avantajlı dünyasında birçok kampanya ve indirim sizleri bekliyor. Yeme-İçme, Giyim ve Aksesuar, Eğlence, Ulaşım ve Hizmet, Şehir Fırsatlarında işyerinize ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.


Hemen Başvur 0(212) 942 39 98Kampanyalar