Sabit Telefon Hizmeti

EV veya İş Telefonunu Vodafone'a Taşı

Numaranı değiştirmeden ev veya iş telefonunu Vodafone'a taşıyabilirsin. Daha hesaplı konuşmak isteyen herkes Vodafone'da !

BiRi Telefon hizmeti ile sabit telefonuza sabit ücret ve başka bir ücret ödemezsiniz. BiRi telefon hizmeti alan herkese BiRi Bedava Konuşturan Numara tahsis edilir ve bu numaradan çok avantajlı fiyatlarla telefon görüşmesi yapabilirsiniz.  Dilerseniz, ev veya iş telefonunuzu da taşıyabilirsiniz.

 

TARİFELER

Pratik Hat AYLIK BEDEL :

Paket Dakika FİYAT (Tüm vergiler dahil): 14 TL

Pratik Hat BİR KERELİK BEDEL
Pratik Hat Başvuru Bedeli (Hat Başına):  8 TL


Dakika Paketleri
Dakika Paketi için aşağıdaki ücretler geçerli olacaktır. Seçmiş olduğunuz Dakika Paketine göre belirlenen aylık sabit ücret karsşlığında Her yöne ve Vodafone yönüne doğru ücretsiz dakika kazanırsınız. Kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devredilmez. Dakika paketi dahilinde olmayan ve paket aşımına giren konuşmalar Dakika Paketi tarifesinden ücretlendirilecektir.

Biri Adsl Telefon Tarifeleri


Fiyatlara vergiler dahil tutulur.
Her yöne dakikaları Şehir içi, şehirlerarası, uluslararası 1. Kademe PSTN, Turkcell, Avea yönlerine doğru yapılan aramalar için geçerlidir
Vodafone dakikaları yurtiçi Vodafone GSM, Vodafone Alternatif ve Vodafone Net sabit numaralarına doğru yapılan aramalar için geçerlidir.

Vodafone 2
Konuştukça Öde:
Konuştukça öde tarifesi için aşağıdaki dakika fiyatları geçerli olacaktır. Ücretlendirme kullanılan dakika üzerinden yapılacaktır.


Vodafone 2

Belirtilen fiyatlarda tüm vergiler dahildir.

 Sık Sorulan Sorular

Biri Telefon Numarası: BiRi telefon hizmeti alanlara tahsis edilen 0850 ile başlayan numaradır.
BiRi Telefon Sabit ücreti: BiRi telefon hizmeti alanlar telefonlarına sabit ücret ödemiyor. 

Kampanyalar