Süpernet Servisleri

Aile Koruma Hizmeti

Vodafone Net Aile Koruma hizmeti sayesinde çocuklar birçok tehlikeden korunacak, tehlikeli içerikleri kapı dışarısında bırakacaktır.

Bu hizmet ile bilgisayara yüklenen bir yazılım vasıtasıyla çocukların zarar ve tehlikeli içeriğe ulaşması bu ve benzeri sitelere erişimi engellenir.

Aynı programla internetin kullanılacağı saatler belirlenerek olmadığınız durumlarda çocuğunuzun güvenli bir internet kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Çocuğunuz oluşturduğunuz özel bir profille bilgisayarı kullanırken siz farklı bir profile sahip oluyorsunuz. Aile profilinde herhangi bir kısıtlama bulunmazken, çocuğunuzun profilinde dilediğiniz hizmetleri, siteleri ve uygulamaları kısıtlayabilirsiniz. Ayrıca Vodafone Net hizmetinde ebeveynlere filtrelenen içeriklerle ilgili olarak günlük rapor gönderilmektedir.

Kurulumu ve kullanımı kolay Vodafone Net Aile Koruma Hizmeti ile çocuklarınızı sizin belirlediğiniz saatler ve sınırlar içinde sakıncalı sitelerle hiç karşılaşmadan güven içinde internetin keyfini sürüyor.

2 kullanıcı profili destekleyen Vodafone Net Aile Koruma Hizmetinde 3. profil ihtiyacı durumunda yalnızca 2TL'ye ekstradan bir profil daha alabilirsiniz.

Jet Fatura kullanıcı adı ve şifrenizi 0850 542 0 542 numaralı Vodafone Net Müşteri Hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Gizli Numaraya Kapalı

Gizli Numaraya Kapalı servisi ile gizli numaradan gelen tüm çağıraları engelleyebilirsiniz.

Telefonunuza gizlenmiş numaralardan gelen çağrıları engellemek için Vodafone Net Çağrı Merkezini arayabilirsiniz...

Gizli Numaraya Kapalı servisini aktifleştirmiş olsanız dahi analog santraller, PBX özellikli hatlar ve yurtdışından gelen bazı çağrılar engellenememektedir.

Vodafone Net Gizli Numaraya Kapalı Servisi tamamen ücretsiz bir servistir.

Güvenlik Hizmeti

Vodafone Net Güvenlik Hizmeti ile bilgisayarınız her türlü sanal tehdite karşı koruma altına alınır. Vodafone Net Güvenlik Hizmeti casus yazılım, virüs, trojan ve kişisel bilgi hırsızlığı gibi çeşitli tehditlere karşı kalkan görevi görmektedir.

Ayrıca kritik sistem dosyalarında yapılan değişiklikleri engelleyen özel güvenlik duvarı ile maksimum düzeyde koruma sağlanmaktadır.

Numara Gizleme

Numara gizleme servisi sizi arayan numaranın ekranınızda görünmesini ve aradığınız telefonun kendi ekranında numaranızın isteğinize bağlı olarak görünmesini veya gizlenmesini sağlamaktadır.

CLIP özelliği sayesinde sizi aran numarayı görebilirsiniz. CLIR özelliğiyle ise aradığınız numaranın ekranında kendi numaranızı görünmesini isteyebilir veya engelleyebilirsiniz.

Hat ayarınızın standart ayarında her iki yönde de numara görüntülenmesi geçerlidir. Numara Gizleme Servisi ile ilgili başvuru ve taleplerinizi Vodafone Net Çağrı Merkezi'ni arayarak iletebilirsiniz.

Vodafone Net Numara Gizleme Servisi tamamen ücretsiz bir servistir ve tüm Vodafone Onnet aboneleri ve Pratik Hat tarifesine dahil Vodafone aboneleri bu servisten yararlanabilmektedir.

Kampanyalar