JETFATURA Vodafone NET Fatura ve Borç Sorgulama


Vodafone Süpernet fatura sorgulaması yapabileceğiniz hizmetin bağlantısına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Vodafone faturalarınızı online kredi sorgulayabilir ve kolayca ödemenizi yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı ödeme merkezlerinden işlem yapabilirsiniz.
Vodafone Süpernet  Fatura Sorgulaması için Tıklayınız

Hattınızın geçmiş dönem borçlarınızı ve güncel fatura tutarınızı JetFatura hizmetini kullanarak kolay bir şekilde inceleyebilirsiniz. Dilerseniz JetFatura Online İşlemler'den kredi kartınız ile otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

0850 542 0 542 numaralı hattı arayarak Vodafone Net Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilir, hattınız ile ilgili kota bilgisi alabilirsiniz. öğrenebilirsiniz.Süpernet Fatura SSS

Aldığınız internet hizmetleri ve Vodafone NET Telefon hizmeti kullanımı karşılığı faturanız Vodafone Net tarafından gönderilecektir. Ancak Türk Telekom’dan kullanmış olduğunuz sabit hat ücretine ilişkin faturanız gelmeye devam edecektir.

Vodafone Süpernet internet hizmetine ilk abonelikte, Vodafone Net’ten gelecek ilk faturamın tarihi, içeriği ve detayı nedir?
"İlk" Vodafone Süpernet internet faturanız, 2 ayrı faturadan oluşmaktadır. Bu faturalardan birincisi aboneliğinizin başlangıç tarihinden o ayın sonuna kadar olan kullanım bedeliniz ile ilk abonelikte alınacak ücretleri içerecek; diğer fatura ise bir sonraki ayın kullanım bedelini içerecektir.
İlk hizmet faturanız aktivasyon tarihinden ay sonuna kadarki dönemi ve takip eden ayın hizmet tutarını kapsayacaktır. Bir kereye mahsus olmak üzere aktivasyon ücreti (26,81TL) ve eğer modem kurulumu talep ettiyseniz (20TL) faturanıza eklenecektir.

Kampanyalarda belirtilen indirimli dönemler hangi ayları kapsar ve faturama nasıl yansıtılır?
Abonelere sunulan indirimli kullanım hakkı, abonenin aktivasyon tarihi (kurulum istemeyen aboneler için modemin teslim tarihi, kurulum isteyen aboneler için ise kurulumun yapıldığı tarih) itibariyle geçerli olacaktır. Kredi kartı ve diğer ödeme şekillerinin tercih edilmesine göre ilgili kampanya dahilinde farklı indirim süreleri sunulmaktadır. Ayrıca tüm abonelerin, abonelik başlangıç tarihlerinden bağımsız olarak indirimden yararlanacağı aylar, yine aktivasyon tarihi itibariyle gün bazında hesaplanarak faturalarına yanısıtılmakta ve abonelerin kampanyanın avantajlarından gün ve ay bazında eksiksiz olarak yararlanması sağlanmaktadır.

Vodafone Süpernet faturalarımın gönderimi nasıl yapılmaktadır?
Vodafone Süpernet faturanız her ay düzenli olarak belirtmiş olduğunuz iletişim adresinize gönderilmektedir. Şayet ilk abonelikte Vodafone Süpernet faturanızın, her ay düzenli olarak e-posta adresinize gönderilmesini talep ettiyseniz, faturalarınız aynı zamanda belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize de gönderilecektir. Ayrıca Vodafone Süpernet fatura ve kullanım bilgilerinizi, aktivasyon işlemlerinizin Vodafone Süpernet tarafından tamamlanmasını takiben e-posta ile size gönderilecek olan özel kullanıcı adı ve şifrenizle www.jetfatura.com adresine girerek istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.

Vodafone Süpernet internet hizmetini kullanarak internete bağlandığımda, telefon faturama herhangi bir ücret yansır mı?
Vodafone Süpernet ile internete bağlandığınızda mevcut telefon faturanıza internet (ADSL) kullanımından kaynaklanan herhangi bir ücret yansımayacaktır. Süpernet internet hizmetinin kullanım bedeli ile varsa Vodafone Süpernet konuş-öde telefon hizmeti kullanımlarınızdan doğan bedel, size Vodafone Süpernet tarafından her ay düzenli olarak ayrıca faturalanacaktır.


Etiketler: Vodafone Süpernet Kota Sorgulama, Vodafone NET Fatura Sorgulama, Vodafone NET Fatura, Biri Adsl Fatura,

Kampanyalar