Vodafone NET Jetfatura Kota Sorgulama


ADSL kotamın, telefon dakika paketimin ne kadarını kullandığımı nasıl öğrenebilirim? gibi soruların cevabını almak için sayfamızdan yardım alabilirsiniz.


Vodafone Süpernet Jetfatura Kota Sorgulaması için Tıklayınız


Hattınızla ilgili bilgileri ve kalan kotanızı  0850 542 0 542 numaralı Vodafone Net Müşteri Hizmetleri'nden öğrenmeniz mümkündür.


Kota aşımında faturalandırılacak en yüksek ücret:
Limitli paketlerde limit aşım ücreti ayrıca faturalandırılacaktır. MB başına limit aşım ücreti 0,0093 TL dir.
Limitli paketlere abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + limit aşım ücreti), vergiler dahil 1 Mbps ve 8 Mbps 'a kadar hızlarda79 TL'yi, 16 Mbps 'a kadar hızlarda 89 TL'yi aşmayacaktır.
8 Mbps'a kadar limitli hız seçeneklerinde ,abonenin aylık aşan veri kullanım (download) miktarı max.79 TL bedele ve 25 GB Adil Kullanım Noktasına (AKN) , 16 Mbps 'a kadar limitli hız seçeneklerinde abonenin aylık aşan veri kullanım (download) miktarı max.89 TL bedele ve 25 GB Adil Kullanım Noktasına (AKN) ulaşınca ,ayın geri kalan günleri için download hızı 1 Mbps olarak uygulanacaktır. Dönem sonunda tekrar normal hızda hizmet verilmeye başlanacaktır.

Etiketler: Vodafone Süpernet Kota Sorgulama, Vodafone Süpernet Fatura Sorgulama, Vodafone NET Kota, Jetfatura Kota, Vodafone SüpernetKampanyalar