Yeni Red Business Pro Tarifeleri


Vodafone Yeni Red Business Pro şirket hattı tarifeleriyle işletmeniz için 4.5G hızında internet paketleri, konuşma ve mesajlaşma tarifeleri sizlerle. Vodafone Gsm Yeni Red Business Pro 8, Yeni Red Business Pro 10 ve Yeni Red Business Pro 15 Paketlerinden dilediğinizi seçerek web sitemize özel indirimli fiyatlarla Vodafone’nun avantajlı dünyasına geçiş yapın. Faturalı Tarifeleriyle Vodafone Red Business Pro Avantajlarından yararlanın. Hemen Başvurun, Vodafone Ekibi İşletmenize Gelsin, Numaranız Değişmeden Kolayca Vodafone Red Business Pro’lu Olun!

Vodafone Yeni Red Business Pro Paketleri Listesi ve Fiyatları

YENİ RED BUSINESS PRO 8

50TL/Ay

8 GB İnternet

2000 DK Heryöne

2000 SMS Heryöne

Kontratsız 80 TL

Vodafone'lular ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma

YENİ RED BUSINESS PRO 10

60TL/Ay

10 GB İnternet

2000 DK Heryöne

2000 SMS Heryöne

Kontratsız 93 TL

Vodafone'lular ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma
İletişim Pass sayesinde en popüler uygulamalar internetten yemez.
İletişim Pass: Whatsapp, Facebook, Messenger, Vodafone Call+
Migros'tan 50 TL Hediye Çeki

YENİ RED BUSINESS PRO 15

70TL/Ay

15 GB İnternet

2000 DK Heryöne

2000 SMS Heryöne

Kontratsız 119 TL

Vodafone'lular ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma
İletişim Pass ve Navigasyon Pass sayesinde en popüler uygulamalar internetten yemez.
İletişim Pass: Whatsapp, Facebook, Messenger, Vodafone Call+
Navigasyon Pass: Yandex Navigasyon
Migros'tan 50 TL Hediye Çeki


Vodafone Yeni Red Business Pro Avantajları Nelerdir?

Vodafone Red Business Paketlerine geçiş yapmanız durumunda işyeriniz ve çalışanlarınız birçok avantaj, kampanya ve indirimden yararlanabilirsiniz. Anlaşmalı Havalimanlarında Hızlı Geçiş, Ücretsiz Lounge Hizmetleri, Kargo İndirimleri, Araç Yıkama, Araç Kiralama fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Yeni Red Business Pro tarifenizde yer alan Vodafone Pass’ler ile gün içerisinde en çok kullandığımız popüler mesajlaşma uygulamaları internetinizden yemez. Vodafone Yeni Red Business Paketlerini kullanmanız durumunda tarifenizdeki internet kotasının tamamını tüketirseniz bir üst tarifeye otomatik olarak geçirilirsiniz. Bu sayede herhangi bir aşım ücreti ödemezsiniz. Eğer ki tarifenizdeki internet kotasının daha azını kullandıysanız alt tarifeye otomatik olarak geçirilirsiniz. Bu sayede kullanmadığınız internet için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Vodafone Yeni Red Business Pro’nun Avantajlı dünyasında birçok kampanya ve indirim sizleri bekliyor. Yeme-İçme, Giyim ve Aksesuar, Eğlence, Ulaşım ve Hizmet, Şehir Fırsatlarında işyerinize ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.


Hemen BaşvurKampanyalar